02.04.2021
Meslek Personeli Giriş Sınavı ertelenmiştir

Bilindiği üzere, Kurumumuz tarafından açılan Meslek Personeli Giriş Sınavının yazılı aşamasının, 17 Nisan 2021 Cumartesi günü sabah ve öğleden sonra oturumları halinde İstanbul'da (Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü) gerçekleştirileceği ilan edilmişti.

Ancak İçişleri Bakanlığı tarafından 29.03.2021 tarihinde, Covid-19 salgınının yayılımının önlenmesi amacıyla 01.03.2021 tarihinden itibaren uygulamaya konulan kontrollü normalleşme döneminde alınan tedbirlerin gözden geçirilmesi kapsamında sokağa çıkma kısıtlamalarının yeniden düzenlenmesi de dahil olmak üzere yeni önlemlerin alınmış olması sebebiyle, Kurumumuzca 17 Nisan 2021 tarihinde yapılması planlanan Meslek Personeli Giriş Sınavının ileri bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir.

Söz konusu sınavın uygulanacağı tarih, Covid-19 salgını sürecinde konuya ilişkin alınacak yeni kararlar çerçevesinde yeniden belirlenerek resmi internet sitemizden duyurulacaktır.

Anahtar Kelimeler:

Kurumumuzun internet adresi "www.bddk.org.tr"dir ve herhangi bir sosyal medya hesabı veya mobil uygulaması bulunmamaktadır.
Kurumumuz hiçbir şekilde telefon, e-posta, internet sitesi veya başka ortamlarda kişisel bilgi talep etmemektedir!

"Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama – SSS"

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu

Telefon: (212) 214 5000

Posta Adresi: Büyükdere Cad. No:106 Esentepe Şişli/İSTANBUL Kullanım Şartları

Arama Sonuçları