19.12.2018
BDDK İkinci Başkanı Dr.Yakup Asarkaya T.C. Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde konuşma yaptı.

BDDK İkinci Başkanı Dr.Yakup Asarkaya, T.C. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı tarafından 18 Aralık 2018 Salı günü gerçekleştirilen 'BDDK nedir? Ekonomik işlevleri nelerdir?' konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Üniversitenin Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi'nde gerçekleştirilen konferans, BDDK Strateji Geliştirme Daire Başkanı Abdurrahman Çetin, Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Erol Ülgen, Bankacılık ve Sigortacılık Programı Öğretim Görevlileri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Konferans Bankacılık ve Sigortacılık Programı Öğretim Görevlisi Ardahan Yamandağ ve Doğuş Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi Naci Yılmaz'ın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından BDDK İkinci Başkanı Dr. Yakup Asarkaya, BDDK'nın görev ve yetkileri, düzenleme faaliyetleri, gözetim faaliyetleri ve organizasyon yapısı hakkında öğrencilere bilgi verdi.

'BDDK nedir? Ekonomik işlevleri nelerdir?' konulu konferans BDDK İkinci Başkanı Asarkaya'nın sunumunun ardından plaket takdimiyle sona erdi.

Anahtar Kelimeler:

Kurumumuzun internet adresi "www.bddk.org.tr"dir ve herhangi bir sosyal medya hesabı veya mobil uygulaması bulunmamaktadır.
Kurumumuz hiçbir şekilde telefon, e-posta, internet sitesi veya başka ortamlarda kişisel bilgi talep etmemektedir!

Eski web sitemize "eskisite.bddk.org.tr" adresinden ulaşabilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu

Telefon: (212) 214 5000

Posta Adresi: Büyükdere Cad. No:106 Esentepe Şişli/İSTANBUL Kullanım Şartları

Arama Sonuçları