17.07.2018
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nu ziyaret etti.

Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Berat Albayrak, 16 Temmuz 2018 Pazartesi günü Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nu ziyaret etti.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben tarafından karşılanan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Başkanlık Makamında ağırlandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın başkanlığında, BDDK Kurul Üyeleri ve üst düzey yöneticilerinin de katıldığı bir toplantı yapıldı. Yapılan toplantıda bankacılık sektörü ile ilgili mevcut durum konuşuldu.

16 YILLIK BAŞARININ EN ÖNEMLİ PARÇALARINDAN BİRİ SAĞLAM BANKACILIK

Yaklaşık iki saat süren ziyaretin ardından Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelmek üzere kurumdan ayrıldı

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, BDDK Başkanı Akben’in de katıldığı toplantıda Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın ve TBB Yönetim Kurulu Üyeleriyle sektöre ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Bakan Albayrak, ekonomideki 16 yıllık başarımızın en önemli parçalarından biri sağlam bankacılık sektörü oldu. Bu alanda işbirliği ve koordinasyon ile daha ileri seviyeye ulaşacağız, dedi.

Anahtar Kelimeler:  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nu ziyaret etti.

Kurumumuzun internet adresi "www.bddk.org.tr"dir ve herhangi bir sosyal medya hesabı veya mobil uygulaması bulunmamaktadır.
Kurumumuz hiçbir şekilde telefon, e-posta, internet sitesi veya başka ortamlarda kişisel bilgi talep etmemektedir!

Eski web sitemize "eskisite.bddk.org.tr" adresinden ulaşabilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu

Telefon: (212) 214 5000

Posta Adresi: Büyükdere Cad. No:106 Esentepe Şişli/İSTANBUL Kullanım Şartları

Arama Sonuçları